Напишите пожалуйста сочинение на казахском на тему "Мое хобби - готовить" 5-6 предложений Заранее Спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дратути)))) Менің хобби - тəттілер жасау. Ол өте қызық екен. Мен тəттілер жеуге, жақсы көремін. Мен печенье, торт, құймақтар, ашытқылар истей аламын. Тəттілер жасау өте оңай. Рецепт орыңдау қажет, содан кейін бəрі болады. как то так :D