Напишите пожалуйста сочинение на казахском на тему "Мой любимый певец". Желательно какой нибудь популярный) СРОЧНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя найулюбленіша співачка ТІНА КАРОЛЬ.Вона працює на шоу голос країни.Її пісні найпопулярніші.Її пісні називаються так " Твої гріхи" " Україна це ти" " Ноченька" та інші. Ця співачка дуже красива і добра. Тіна Кароль народилася 25 січня 1985р. Я дуже люблю її.