Напишите пожалуйста сочинение по английскому на английском языке про то что я хочу посетить Tower Bridge и почему дам 40 баллов!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A relatively new landmark of London, tower bridge (a little over 100 years). Tower bridge is the only drawbridge over the Thames in London. The most beautiful bridge I have ever seen. For a fee you can climb to the upper level of tower bridge, where you will show the film (though in English) about how tower bridge was built. After this, You can see the engine mounting on tower bridge.