Напишите пожалуйста сочинение по каз.яз. натему "мой любимый учитель"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менін мектебімде ең жақсы көретін мұғалімім(имя,фамилия).Ол бізде(предмет)пәнін өткізеді.(имя,фамилия)өте әдемі,бәрін дұрыс түсіндіріп береді.Менін достарымада бұл мұғалім ұнайды.Кейде ол бізге ұрысады,өйткені біздің сыныптауышы балалар мен қыздар оны тыңдамай ,сөйлесіп отырады.
Гость
Биздин мугалим оте адеми .Ол бизге билим ,оку,жазу уйретеди.Биз мугалимдерди сыйлауымыз керек Жане Биз онин айтканын булжытпай орындауымыз керек.Биз мугалимимизди жаксы коремиз.