Напишите пожалуйста сочинение по татарскому языку на тему " Татарча да яхшы бел"         ОЧЕНЬ НАДО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
незнаю может быть поможет , для сочинения  Татарча да яхшы бел,  Русча да яхшы бел.  Икесе дә безнең өчен  Иң кирәкле затлы тел.  Татарчасы – туган тел,  Безгә газиз булган тел.  Атаң-анаң, әби-бабаң  Сине сөяторган тел.