Напишите, пожалуйста, текст про новости на тему "менын суйыкты багдарлама". Надо очень для четырех билетов!(
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің теледидар көрегенді ұнатам,әсіресе,одан бағдарламалар көрген ұнайды.Мен көретін бағдарламалар өте көп,сол себепті ең сүйіктілерімді айтайын.Олар:"Ел аузында","Сенбілік кездесу","Кешкі кездесу","Ашығын айтқанда"