Напишите пожалуйста"Що є світлом а що- темрявою в долі Доріана Грейя"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в долі Доріана Грея темного більше, ніж світлого. до світлого можна віднести його образ, його красу, бо по цій красі можна побачити його чистість, як у дитини, його доля і характер не заплямовані нічим брудним і буденним як в інших людей. але після того як почав старіти не Доріан, а його портрет, він значно зіпсував себе, його слава та краса не приносили йому бажаної користі. він пив та вів розгульний спосіб життя. і це все, в його світлій голові, призвели до трагічної кінцівки: розрізання портрету та смерті хлопця