Напишите пожалуюста сочинение про летние интересы на казахском с переводом . Заранее спасибо ☺

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің жазғы демалыстарым оқу жылынаң кейің босталы. Мен бақыттымың. Осы жылы демалысты Туркияда өткіздім. Күнбе-күн толық кішкентай қуаныш болды.Мен тенізде жүзіп,әр түрлі ойыңдарды ойнадым. Жерорта теңіздегі су жып-жылы екен. Су скутерлері және дискотекалар өте ұнайды.Уақыт жып-жылдам өтті.Бұл тамаша демалыс болды!