Напишите пожайлуста твір на украинском на тему "дідусеві казки" 5-7 речень.Буду очень рада если поможете ,просто у меня фантазии нольЗаранее большое спасибо зайчики❤

Напишите пожайлуста твір на украинском на тему "дідусеві казки" 5-7 речень.Буду очень рада если поможете ,просто у меня фантазии ноль Заранее большое спасибо зайчики❤
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У дитинстві коли я була зовсім крохою мій дідусь читав мені казки про різних героїв. Одного разу він розповів меня про лиса Микита із твору "Фарбований лис". Коли я вперше почула його розповідь про цього хотруна я вважала це зовсім не смішно але коли він продовжував все далі й далі мені подобалось ще дужче й дужче. Отже мій дідусь дуже захопливо читає! Я люблю його розповіді й досі.