Напишите пж как это читается ))) Заранее огромное спасибо!!!! London is the capital of Great Britain. English people had to drink tea in 5 o'clock. Big Ben and Tower Bridge is main attractions in Great Britain London. Great Bri...

Напишите пж как это читается ))) Заранее огромное спасибо!!!! London is the capital of Great Britain. English people had to drink tea in 5 o'clock. Big Ben and Tower Bridge is main attractions in Great Britain London. Great Britain have a queen and Parliament. The Beatles is a popular group in the UK. Most people would be going in the UK because it is country is very interesting and beautiful.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лондон ис зэ кэпитал оф Грейт Британ. Инглиш пипл хэд ту дриньк ин файв о клок. Биг Бэн энд Тауэр Бридж из мэйн этракшионс ин Грэйт Британ Лондон. Грэйт Британ хэв э квин энд Парлиамент. Зэ Битлз из э попьюлар груп ин зэ ЮКей. Маст пипл вулд би гоинг ин зэ Юкей бекоз ит из кантри из вери интрестинг энд бьютифул.
Гость
ландон ис зэ кэпитал оф грэат бритаин. инглиш пипл рэд ту дринк ти ин 5 о клок. биг бен энд тауэр бридж ис мэин аттакшенс ин греат бритаин ландон. греат бритаин хэв э гвин энд парламент . зэ битлс ис э популар гроуп ин зэ ук. мост пипл воулд би гоинг ин зэ ук бекоз ит ис кантри ис вэри интерэстинг энд бьютифул