Напишите с переводом татарское сочинение"как я ездил к родным"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бу жэйне мин Турциядэ уткэрдем.Эни хэм апа белэн бардым. Без су коендык, кояш ванналары алдык, туп белэн уйнадык хэм куп кенэ экскурсиялэргэ дэ йоргэн идек. шулай ук мин, уземнен яраткан дачамда вакыт уткэрдем. Эти хэм абый белэн юалык тоттык, урманга гомбэ хэм жилэк артыннан йордек. шулай минем жэйге каникулларны уздырдым.) Незнаю ну если что не списывай... Не хочу чтоб кто-то пострадал из-за меня Я ТЕБЯ ПРЕДУПРЕДИЛА!!!!!