НАПИШИТЕ СОЧИНЕНИЕ 70 БАЛЛОВ!!! Тэма Бацькаўшчыны у лірыцы Алеся Разанава!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тэма бацькаўшчыны – адна паэта з прыкланеннем перад светлым мінулым.Тэма бацькаўшчыны з’яўляецца арганічнай і неад’емнай часткай творчай спадчыны Алеся Разанава. Яго лірыка адлюстроўвае вечную праблему жыцця – нуды чалмудрасці, жыцця ў гармоніі з прыродай. Неадназначнае стаўленне паэта да падзей, што адбываліся ў яго роднай краіне, адлюстравалася ў яго вер