Напишите сочинение на английском о диете и спорте для поддержания формв.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Tommorow I am uselly to eat cemolina, omlette, black bread with jam or creckers. Uselly I am to eat for lunch buckwean with meat, tvorog with kefir and two-free eggs. I am eat for dinner rice with fish, salad, fruits and nuts. Somewhere at 9 am o'clock I am eat also kefir with tvorog and drink juice. I like dancing break-dance, spinning on ground ...