Напишите сочинение на тему "менің сүйікті спортым"даю 15 балов

Напишите сочинение на тему "менің сүйікті спортым" даю 15 балов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я буду писать русскими буквами так как нету казахской клавиатуры, Менин суйикти спортым волейбол. Мен волейболмен айналысамын. себеби доппен ойнау Маган оте унайды. Сыныпта мен кана волейболмен айналысамын. Волейболга мен мектепке барамын (то есть ходу на кружок волейбола в школу) менин тренерим Надежда Михайловна(придумай сама имя) мен оны курметтеймин, Маган волейбол оте унайды больше я незнаю что написать