Напишите сочинение про изобретение которого не существует по английскому языку. на предложений 5-7. СРОЧНО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Have you ever felt too lazy to get up from your bed? A magical flying cup is a very good device. You can control it by your smartphone. This cup can make and deliver you coffe or tee by itself! And also it flies fast!