Напишите срочно как это читается!Отмечу лучшим/ой. Например: Hello-хелоу Good morning , Sir

Напишите срочно как это читается!Отмечу лучшим/ой. Например: Hello-хелоу Good morning , Sir. How can L help you. I'm looking for a shirt. The shirts are oven here. Any particular colour? A blue one , please. What size are you? I'm a size 16 collar. What about this one? That's fine. Thank you. You're welcome! How much is it? That's & 15, please. Here you are. Thank you. Have a nice day
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гуд монин,сир.Хау кэн ай хелп ю? Айм лукин фо э шёрт Зе шёртс а овер хиа.Эни партикьюла кала? Э блю уан,плиз Вот сайз а ю? Айм э сайз сикстин Вот эбаут вис ван? Зетс файн.Фенк ю Хау мач ис ит? Зетс фифтин,плиз Хир ю а Фенк ю.Хэв э найс дэй