Напишите текст на одну из тем: 1. Справжні цінності в житті людини (за повістю "Сліпий музикант") 2.Виклик долі і шлях до щастя П. Попельського (за повістю "сліпий музикант") 3.Роль близьких шлюдей у долі П. Попельського (за по...

Напишите текст на одну из тем: 1. Справжні цінності в житті людини (за повістю "Сліпий музикант") 2.Виклик долі і шлях до щастя П. Попельського (за повістю "сліпий музикант") 3.Роль близьких шлюдей у долі П. Попельського (за повістю "Сліпий музикант")
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У кожною людини є свої ціності.У Петрика це був його талант,він не бачмв він відчував світ. У мене є ціність у цьому житті-це не речі це люди Мої батьки найрідніші і найщиріші люди для мене на цій Землі. Я дорожу ними,я допомогаю їм,стараюся їх слухатися. Я люблю їх і я розумію без них я ніхто