Напишите вещества минеральных клеток и их значение. ( всего 5 веществ)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
органічні речовини: білки, жири, вуглеводи, нуклеїнові кислоти. Їх утворюють живі організми. Неорганічні сполуки - це вода і мінеральні солі. Найбільше у клітині міститься води.Вона нада є клітині пружності, визначає її форму, бере участь в обміні речовин.  Приблизно 1-2% складають мінеральні солі:калію, кальцію ма натрію.  Магій - необхідний клітинам для того щоб в їх клітинах утворювався пігмент хлорофіл.