Напишите вопросы по его ответам.          What _____________________________________? - The students were tired of boring excursions. What _____________________________________? - The museum was full of tourists. Напишите плиз ...

Напишите вопросы по его ответам.          What _____________________________________? - The students were tired of boring excursions. What _____________________________________? - The museum was full of tourists. Напишите плиз только место где пропущенны слова. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 1- что у студентов с настроением  2- что было в музее?    what the students with the mood? - 1  what  what was in the Museum?- 2