Напишіть 5-7 речень про власні досягнення на уроках фізкультури використовуючи числівники

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У школі мій улюблений урок фізкультура.На початку уроку ми робимо зарядку,а потім граєм в різні командні ігри:волейбол,баскетбол,ган-бол,пінер-бол.Мені з цих ігор більш подобається волейбол більш вдається грати.А баскетбол і ган-бол не вдається на мою думку вони більш жорсткіші.Завтра в нас буде змагання між нашим класом і паралельним ми дуже хвилюємося,але налаштовані на перемогу.