Напивати твір по темі прийшла весна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось нарешті прийшла довгоочікувана весна!Нарешті співають пташки,розцвітають квіточки після холодної зими.Вже завтра я зможу їздити на велосипеді!А яка природа!!Природа навесні особливо гарна!Все навкруги зелене,небо голубе,квітки пахучі!Це прекрасно. Я люблю весну!Це дуже гарна пора року.
Гость
Весна-це моя улюблена пора року,тому що вона асоціюється з молодою дівчиною,яка заворожує своєю красою. Коли приходить весна,все навколо оживає,пробуджується після зимового сну. Дерева одягаються в нове вбрання, яке зечаровує людське око. Земля покривається шовковистою травичкою,яка на сонці виблискує кришталевою росою. Повітря наповнюється якоюсь незвичайною свіжістю.