Нарисовать мечту своей жизни

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мене мрія стати відомою співачкою і я зображу велику сцену серед неба, і прийдуть дуже багато людей, а ще я зображу себе на сцені як я співаю, і мені вручає квіти та нагороду сама Настя каменська. Ось така у мене мрія
Гость
Моя найбільша мрія--це посмішка моєї матері!!! Успішна кар`єра брата!!! Безтурботна старість бабусі! Коханий чоловік!Юрба дітей! Вічна зайнятість справою, яка до душі! А ще назавжди залишатись дитиною для рідного батька.