Народ Прошу Подскажыте характеристику Яви Рень с текста Тореадори с Васюкивкы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ява і Павлуша головні герої твору тореадори з васюківки всеволода нестайка( ось тобі перше реччення) Павлуша Завгородцький і Ява Рень почали дружити з 4 класу( до того вони не дружили) ( напишеш там наприклад...чому ссаме назвали яву явою?) тому що ява сам себе так назвав... мало вийти ваня а вишло ява..і яві це дуже сподобалось і він себе сам так  назвав ... а дальше напишеш якусь там розповідь яка з ними сталася і всё..., і вот  тобі готовий твір )