Наш народ має багато цікавих традицій, у тому числі й відзначання свят. Із наведених нижче звичвїв оберіть ті, які стосуються відзначання свят Покрови Пресвятої Богородиці (Покрови). а) святять воду, квіти, мак; чоловіки з'явля...

Наш народ має багато цікавих традицій, у тому числі й відзначання свят. Із наведених нижче звичвїв оберіть ті, які стосуються відзначання свят Покрови Пресвятої Богородиці (Покрови). а) святять воду, квіти, мак; чоловіки з'являються на свято в козацькому одязі; б) збирається молодь, дівчата ворожать на майбутню долю; грають у "Калиту"; в) відбувалися вибори нового отамана; до цього дня завершувався період сватань і приготувань до весіль; г) плетуть вінки, ворожать на наречених; стрибають через вогнище, проходячи так ритуал очищення; д) прикрашають житла польовими квітами, пахучими травами; проводять поминальны обряди.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) святять воду, квіти, мак;.......
Гость
В) відбувалися вибори нового отамана