Нашла обьеснение как решать хим.уравнения там написао ,что нужно найти число атомов,как это делать?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб знайти число атомів в речовині, треба визначити , що це за речовина. Потім знайти  його масу і молярну масу. Після чого ставлення молярної маси помножити  на число Авогадро, яке дорівнює 6,022 * 1023.