Національно-демократичний рух в Україні в роки перебудови очолювався: а) інтелігенцією; б) робітниками; в) селянством; г) армією. . У час перебудови при владі Ю.Андропова а) почалась боротьба з корупцією; б) була проголошена по...

Національно-демократичний рух в Україні в роки перебудови очолювався: а) інтелігенцією; б) робітниками; в) селянством; г) армією. . У час перебудови при владі Ю.Андропова а) почалась боротьба з корупцією; б) була проголошена політика прискорення; в) проводилась кампанія зміцнення трудової дисципліни Якою була перша реакція українського компартійного керівництва на Чорнобильску катастрофу? а) відразу почали здійснювати заходи з подолання наслідків аварії; б) прагнули приховати їх від широкої громадськості; в) залучили іноземних спеціалістів і фінансові ресурси для ліквідації наслідків аварії. Першою українською громадською організацією часів «перебудови» була: а) Українська гельсінська спілка; б) Український культурологічний клуб; в) Народний Рух України за перебудову.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ты случайно не экстерном учишься?