Навести приклад антонімів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Холодно-жарко                                                                                                         Сміятися--плакати                                                                                                 Будувати-руйнувати                                                                                             Молодий-старий                                                                                                     Угору-вниз Радість – смуток Плакати-сміятися Радіти-сумувати
Гость
Антоніми це слова ,протилежні за значенням. Холодно - жарко. солодке - кисле. біле - чорне; веселе - сумне. добре - погане.  і так далі...