Найди коричневый вырост на нижнем конце стебля. Объясни что это и какую функцию он выполняет

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Забавне запитання:\ Це корінь. Він виконує різноманітні функції у рослині і є незамінною частиною рослини. До основних функції кореня належить: - опорна - запас поживних речовин - вегетативне розмноження - обмін речовин