Найдите производную функций. 1)f(x)=sinx*(cosx-1) 2)f(x)=cosx(1+sinx) 3)f(x)=x^2 * ctgx 4)f(x)=x^3 * tgx 5)f(x)=sin^2x +10x 6)f(x)=(sin2x - 3)^5 7)f(x)=cos^2x - 0,5x^2 8)f(x)=(2x+cosx)^4

Гость
1) y=3x2 - cosx 2) f (x)=2x4+cosx 3) f (x)=sin2x+x3 4) f (x)=tgx - 4x5 5) f (x)=x3cosx 6) f (x)= ctgx / x3