Найдите сторону квадрата площадь которого равна площади прямоугольника со смежными сторонами 8м и 18м

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. 8* 18=144 ( см 2) площадь прямоугольника 2. т.к. площадь квадрата= сторона в квадрате 3. т.е. корень квадратный из 144= 12( см) сторона квадрата Ответ - 12 см
Гость
Маємо, квадрат та прямокутник у яких рівні площі. Розглянемо прямокутник, його площа рівна: S=a*b (а=8, b=18, сторони прямокутника), маємо Sпрям=8*18=144 см2, Sпрям=Sкв, тобто Sкв=144. За формулою Sкв=а^2    ((а*а)сторона в квадраті), маємо, щоб знайти строну квадрата необхідно з 144 добути корінь, він рівни 12. Отже, сторона квадрату рівна 12 см