Найголовнiщi випадки чергування приголосних звукiв у коренях слiв . 10 прикладiв .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чергування [к] - [ч] - [ц]  рік - році - річний, плакати - плачу, око - очний - в оці. Чергування [т] - [ч] летіти - лечу. Чергування [ст] - [шч] чистити - чищу. Чергування [г] - [ж] - [з] плуг - плужок - у плузі, нога - ніжка - нозі, книга - книжка -книзі. Чергування [х] - [с] - [ш] вухо - у вусі - вушко, кожух - в кожусі - кожушина.