Найти 5 прислів"я и 5 приказки про охорону пророди. Помогите пожалуста!!!!!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
1) Заступи природу дверима, то вона тобі вікном ввійде. 2) Влітку не припасеш, взимку не принесешь. 3) Лічи, баба, курчат по осені, а, мужик, міряй хліб по весні. 4) Готуй сані з весни, а колеса з осені. 5) Як у лісі кликнете, так і відгукнеться. 1) Старі дерева молоді охороняют. 2) Лісом ходи – під ноги диви. 3) Багато лісу – не губи, мало лісу – бережи. 4) Не бережеш паростки - не побачиш і дерева. 5) Матінка весна - всім красна.