Називаючи чисті речовини, учень перелічив: а) річкова вод, сірка, залізо, кисень б) молоко, золото, повітря, оцет в) мідь, грунт, морська вода, глина. В яких випадках він допустив найбільше помилок? Виправте іх, заповнивши табл...

Називаючи чисті речовини, учень перелічив: а) річкова вод, сірка, залізо, кисень б) молоко, золото, повітря, оцет в) мідь, грунт, морська вода, глина. В яких випадках він допустив найбільше помилок? Виправте іх, заповнивши таблицю: 1 таблиця- чисті речовини, 2 таблиця- Однорідні суміші, 3 таблиця- Неоднорідні суміші
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) річкова вода, сірка, залізо, кисень б) молоко, золото, повітря, оцет в) мідь, грунт, морська вода, глина. 1. Чисті речовини: сірка, залізо, кисень, золото, оцет, мідь, 2.  Однорідні суміші: молоко, повітря, 3 Неоднорідні суміші: річкова вода, морська вода, глина,