Назви кілька слів, у яких звуків більше, ніж букв, і кілька слів, у яких букв більше, ніж звуків. 1. Ой піду я понад лугом ... 2. Ой зійди, зійди ти, зіронько вечірняя. 3. Питається сон дрімоти: «Де ж ми будем ночувати?..» 4. Щ...

Назви кілька слів, у яких звуків більше, ніж букв, і кілька слів, у яких букв більше, ніж звуків. 1. Ой піду я понад лугом ... 2. Ой зійди, зійди ти, зіронько вечірняя. 3. Питається сон дрімоти: «Де ж ми будем ночувати?..» 4. Щоб у вас і в нас все було гаразд! Щоб ви і ми щасливі були! 5. Не хилися, явороньку, ще ж ти зелененький, не журися, козаченьку, ще ж ти молоденький! 6. Як я собі заспіваю двома голосами, один голос піде гаєм, а другий лісами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я (=. ), (йа) вечірняя ( - . = . - = . =. ) (веч'ірн'айа) як (= . - ) (йак) щоб (- - . - ) (шчоб) щасливі ( - - . - - . = . ) (шчаслив'і) заспіваю (-.- =.-.=. ) (засп'івайу) гаєм ( - . = . - ) (гайем)