Назви країни, що мають з Україною сухопутні кордони на сході й північному сході, півночі, північному заході, заході, південному заході.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сухопутні кордони України на сході та північному сході- з Росією, на півночі - Білорусь, північному заході - Польща, на заході- Угорщіна, Словаччина, на південному заході - Молдова