Назви територія на якій живе украінський народ і самого народу змінюватися протягом століть відповідно до політичного становища й стану національної свідомості. знайдіть назву яка ніколи не вживалася на позначення української т...

Назви територія на якій живе украінський народ і самого народу змінюватися протягом століть відповідно до політичного становища й стану національної свідомості. знайдіть назву яка ніколи не вживалася на позначення української територіі. а)скифія; б)русь; в)слов'янія; г)сарматія; д)роксоланія
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь: А).Скифія