Назвіть 2 найблищі ізомери та 2найблищі гомологи до речовини та назвіть їх

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
АЛКАНЫ СН₃ - СН₂ - СН₂ - СН₂ - СН₃  пентан  (С₅Н₁₂) два его ближайшие гомологи: СН₃ - СН₂ - СН₂ - СН₃  бутан СН₃ - СН₂ - СН₂ - СН₂ - СН₂ - СН₃  гексан изомеры: СН₃ - СН - СН₂ - СН₃          изопентан  или 2 - метилбутан (С₅Н₁₂)          Ι          СН₃          СН₃          Ι СН₃ - СН - СН₃                 2,2 - диметилпропан   (С₅Н₁₂)          Ι          СН₃