Назвіть фонеми за такою їх характеристикою: а) голосна заднього ряду, високого піднесення, лабіалізована; б) голосна заднього ряду, низького піднесення, нелабіалізована; в) голосна переднього ряду, високого підн...

Назвіть фонеми за такою їх характеристикою: а) голосна заднього ряду, високого піднесення, лабіалізована; б) голосна заднього ряду, низького піднесення, нелабіалізована; в) голосна переднього ряду, високого піднесення, нелабіалізована; г) голосна переднього ряду, високого піднесення, напружена, нелабіалізована; ґ) голосна заднього ряду, середнього піднесення, лабіалізована.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) звук  -у  б) звук - а в) звук - и г) звук - і ґ) звук - о