Назвіть обов'язки батьків як учасників навчально виховного процесу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Батьки мають право:  обирати навчальний заклад і форми навчання для неповнолітніх дітей;  захищати законні інтереси дітей;  брати участь у шкільних органах самоуправління;  звертатись до органів державного управління і громадського самоврядування з питань навчання та виховання дітей