Назвіть орфограму в словах ОГОЛОШЕННЯ , ЩЕПЛЕННЯ . Доберіть власні приклади з цією орфограмою . Запишіть їх. Зарание спосибо.........очень нужно позарез
Назвіть орфограму в словах ОГОЛОШЕННЯ , ЩЕПЛЕННЯ . Доберіть власні приклади з цією орфограмою . Запишіть їх.
Зарание спосибо.........
очень нужно позарез
Ответ(ы) на вопрос:
орфограма и того и того слова 2 буквы не. сьогодні нам вчителька зробила оголошення.. Я була у лікарні та мені лікар сказав зробити щеплення