Назвіть продукти реакції  1) FeO+CO= Fe+CO2 2) Fe+2HCl=H2+FeCl2 3) FeCl2+2H2O=Fe(OH)2+2HCl   4) Fe(OH)2=FeO+H2O

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Назвіть продукти реакції 1) FeO+CO=    Fe   +    CO2                       залізо     діоксид вуглецю 2) Fe+2HCl    =    H2  +   FeCl2                         водень      хлорид заліза (II) 3) FeCl2+2H2O=  Fe(OH)2     +    2HCl                                 гідроксид         соляна                                заліза (II)         кислота 4) Fe(OH)2=    FeO     +    H2O                     монооксид    вода                     заліза