Назвите 5 фразеологызмив по украинськи!!!!!!!!!!!!!!!!!спабибо на перед! спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ангельске терпіння-Безмірне і доброзичливе терпіння битися як горлиця-Тужити; побиватися; переживати. аж волосся дибки стало-Хто-небудь має сильне бажання або страх до чогось. вставляти палиці в колеса-Перешкоджати, заважати кому-небудь у здійсненні чогось. дірка без бублика-Нічого
Гость
Фразеологизмы по-украински:Вовк в овечій шкурі,бити байдики,зарубати на носі,з мухи робити слона,душа в п'яти пішла.