Небесна сфера має____________________________________________________.Яке значення мають зоряні карти та атласи?___________________________________________________________________________________________________________________...

Небесна сфера має____________________________________________________. Яке значення мають зоряні карти та атласи? _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Небесна сфера має дві півкулі Північну і Південу. Зоряні карти та атласи використовуються вченими - астрономами для спостереження змін координат небесних тіл, у давнину зоряна карта складалася для мореплавців.