Небо ,доля день,стежка горизонтальні,воля , стілець, молоко, військо, кубок вертикальні

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Небо - безкрайнє, сине, голубе, широке, блакитне. Доля - важка, легка, довга, сумна, складна. Стежка - квітуча, довга, крута, лісова, коротка. Горизонтальні - великі, прямі. Воля - чесна, дорога, радісна. Стілець - зручний, дерев'яний, кухонний, дитячий, залізний, високий, маленький. Молоко - кисле, смачне, коров'яче, натуральне, домашнє, біле, питне. Військо - запорізьке, грізне, сильне, велике. Кубок - залізний, золотий, переможний, чемпіонатний. Вертикальні - прямі.