Немцы встречают гостей приветливо и спокойно.Дом чистый уютный.Они накрывают большой стол с традиционными блюдами.Например свинина запеченная шарлотка картофельный салат и пиво. Немцы хорошо ухаживают за гостями.Подают блюда ра...

Немцы встречают гостей приветливо и спокойно.Дом чистый уютный.Они накрывают большой стол с традиционными блюдами.Например свинина запеченная шарлотка картофельный салат и пиво. Немцы хорошо ухаживают за гостями.Подают блюда рассказывают интересные истории показывают семейные альбомы.После такого теплого приема остаются неизгладимые впечатления
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Немістер алма бәліш, картоп салат және сыра пісірілген дәстүрлі тамағы.Мысалы шошқа қапталған жылу шуақ қонақтар мен .Үйі таза uyutnyy.Oni үлкен үстел болып табылады. Немістер ақ ыдыс-аяқтың қонақтарға .Береді атқарылады қызықты әңгімелер ұмытылмас әсер болып табылады, мысалы, жылы шырайлы қабылдауы albomy.Содон кейін отбасына көрсету айтып
Гость
Немістер қонақтарын жайдарлы қарсы алады. Үй таза əрі жайлы.Олар ұлттық тағамдар əзірлеп үлкен дастархан жаяды. Мысалы шошқа етін бұқтырып, картоптан салат жəне сыра. Немістер қонақтарын құрметтейді халық. Тағамдарын ұсынып, қызықты əңгімелерін айтып, отбасылық суреттерін көрсетеді.Бұндай жылы қарсы алудан кейін, ұмытылмас сезім қалады.