Необхідно приготувати водний розчин сульфатної кислотиу якої знаходиться у 8 разів більше молекул води.Скільки грамів кислоти потрібно розчинити в 50 г води,щою отримати такий розчин?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Формула сульфатної кислоти: H2SO4, молекулярна маса 98 г/моль Формула води: H2O, молекулярна маса 18 г/моль При умові, що молекл води у 8 разів більше, маса води у суміші складатиме: 18*8=144 грами. Складаємо пропорцію для знаходження співвідношення: сульфатна кислота масою 98 грамів утворює суміш із 144 грамами води сульфатна кислота масою Х грамів утворює суміш із 50 грамами води. Знаходимо Х: Х=50*98/144=34 грами. Відповідь: щоб отримати розчин сульфатної кислоти, який містить у 8 разів більше молекул води, необхідно до 50 грамів води додати 34 грами сульфатної кислоти