Неправильно вжито розділові знаки у реченні в рядку: а) Крик та гул, та жарт стоять понад річкою (Панас Мирний); б) Не вечеряти, не сидіти, не розмовляти, а впасти на лаву – і вмить склепити очі (М.Коцюбинський); в) Скрізь: і н...

Неправильно вжито розділові знаки у реченні в рядку: а) Крик та гул, та жарт стоять понад річкою (Панас Мирний); б) Не вечеряти, не сидіти, не розмовляти, а впасти на лаву – і вмить склепити очі (М.Коцюбинський); в) Скрізь: і на подвір’ї, і в саду, і на городі – все тяглося до сонця і раділо йому (І.Нечуй-Левицький); г) Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі (Л.Костенко).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)крик,та гул,та жарт-стоять понад річкою