Невеличкий текст - міркування: чому твір Степана Мацюцького "У гостях у весни" має таку назву.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Твір має назву «У гостях у весни», бо описується прогулянка до лісу саме о цій порі року. А весна тут є господинею. Вона зустрічає усіх гостей приємним співом птахів, народними прикметами. Саме так є навесні. Я пропоную назвати цей твір «Весняні зустрічі»