Невеликий діалог телефонна розмова на тему Завтра замість географії буде хімія

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Добрий день,можна Андрія? -Так звичайно.. -Алло.. -привіт ,це Дмитро.Чого тебе сьогодні не було у школі ? У нас було так багато цікавого!!Доречі завтра замість географії буде хімія) -Мене сьогодні не було ,бо я трохи прихворів,але завтра я вже буду)дякую ,що подзвонив і сказав.. -Нема за що,па-па!