Невеликий опис (5-6 речень) у художньому стилі, тема "Вітер з гаєм розмовляє"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тепле літо, пахне зелена трава, вітер колише гілля дерев. Сонце яскраво пропливає по небі ,то пірнає під хмарину, то знову випливає. Все цвіте та співає.      Ось виюркнула з квітки маленька, жовтенька бджілка, яка мов маленьке сонечко пронеслася над кольоровим ковром квітів.    Вітер тихо співає між листями дерев, трави та квітів немов колискову пісню.